Organizasyon Rehberi

Açılış Organizasyonları

Yıllardır hayalini kurduğunuz kendi işinize sonunda kavuştunuz. Tüm hazırlıklar tamam, geriye ise sadece açılış organizasyonu düzenleyip, sevdiklerinizle birlikte kendi dükkanınızın açılışını kutlamak. Ancak ne yazık ki, nasıl bir organizasyon ve açılış düzenlemeniz gerektiği hakkında hiçbir bilginiz yok. Üzülmeyin…

Genç ve dinamik bir ekip ile profesyonel bir organizasyon hizmeti veren Organizasyon Rehberi firmamız, her türlü organizasyonunuzda yanınızda. Evlilik, düğün, nişan, toplantı gibi organizasyonların yanı sıra, farklı ve eğlenceli açılış organizasyonları ile de hizmet veren firmamız, açılış süslemelerinden yemek menüsüne, açılış kokteyllerinden müziklere, eğlenceli aktivitelerden ses sistemine, hosteslerden catering firmasına kadar her şey ile ilgileniyor. Siz hayallerinizden bahsediyorsunuz, biz gerçekleştiriyoruz. Farklı, hiç kimsenin aklına gelmemiş bir organizasyon ile, unutulmaz bir açılış organizasyonuna imza atabilirsiniz.

Profesyonel bir açılış organizasyonu hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Ufak ayrıntılar ve farklı tasarımlarla açılış organizasyonlarınızın nasıl renklendirildiğini göreceksiniz. Ufak bir dükkan açılışından, Türkiye’nin öne gelen restoran şubeleri açılışlarına, mağaza açılışlarından Başbakanımızın katıldığı holding açılışlarına kadar, her türlü açılış organizasyonunuzda yanınızdayız. Yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek.

Animasyon hizmetleri, animasyonlu yiyecekler, host ve hostesler, çocuk oyun alanları, vale park alanları, vale parking, yönlendirmeler, alkollü ve alkolsüz içecekler, mağaza önü müzik yayını, gölgelik ve çadırlar, fotoğraf ve film çekimi, grafik tasarım, masa sandalye düzenlemeleri, sahne düzeni, ünlü mankenler, balon süsleme, gezici anons arabası, şerbetçi ve lokmacı, medya durumu, davetli listesi, kısacası aklınıza gelebilecek her detayla biz ilgileniyoruz. Size de açılış organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER