Organizasyon Rehberi

Baby Shower

Bir anne adayının yakın arkadaşı veya akrabası iseniz, onun doğum yaklaşırken güzel, özel ve eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak bir baby shower partisi verebilirsiniz. Genel olarak beklenen bebeğin doğmasına 2-3 ay kala düzenlenmesi tavsiye edilen bu partiler anne adayının gerginlik, heyecan ve korkularının azalması, beklenecek bebeğin eksiklerinin tamamlanması gibi amaçlarla yapılıyor ve anne adayıyla onun yakın arkadaş ve akrabalarının beraberce samimi ve eğlenceli bir ortamı paylaşmalarını sağlıyor. Organizasyon ekibimiz diğer organizasyon hizmetlerinin yanında en güzel baby shower partileri için de hizmetinizde olmaktan gurur duyar.

Yeterince büyük bir alan varsa anne adayının veya onun yakınlarından birinin evinde düzenlenebilen bu partiler uygun bir kafe veya restoranda da verilebiliyor. Tercih ettiğiniz mekân bunlardan hangisi olursa olsun en güzel biçimde süslenmesini, yiyecek ve içeceklerin teminiyle servis edilmelerini en güzel ve şık biçimde ayarlıyoruz. Dilerseniz baby shower partisine özel oyun ve eğlenceler düzenlenmesi ve müziklerin ayarlanıp yayınlanmasını da üstleniyoruz. Bu neşeli saatlerin fotoğraf kareleri ve video çekimleriyle ölümsüzleştirilmesi de verdiğimiz hizmetler arasında bulunuyor.

Beklenen bebeğin eksik eşya ve malzemelerinin tamamlanması da baby shower’ların amaçları arasında yer alıyor. Bunların tespitini anne adayına fark ettirmeden yapmanız sürprizi daha da büyük hale getirecektir. Yaklaşan doğumu için haklı bir heyecan duyan, içi içine sığmayan anne adayının bu güzel ve gerekli hediyelerin paketlerini açtıkça nasıl mutlu olacağını düşünebiliyor musunuz? Baby shower’ların bu tarafı da var; bir yandan anne adayı neşelenir, mutlu olur ve gerginliğini unuturken, diğer yandan beklenen bebeğe gerekli olan sayısız eşya ve malzeme de temin edilmiş oluyor ve zaten heyecan içinde olan anne ve baba adaylarının yükü hafifliyor, bir de bunları düşünmeleri gerekmiyor.

Doğacak olan bebeğin cinsiyeti belliyse, gerek davetlilerin alacağı hediyeler, gerekse bizim yapacağımız baby shower organizasyonu buna uygun olarak belirlenebilir. Bebeğin cinsiyetinin belli olmaması da sorun değil, bu durumda da süsleme ve diğer ayrıntılar cinsiyete vurgu yapan renklerle değil de daha tarafsız renklerle yapılır. Alınacak hediyeler de bu çerçevede alınabilir. Zaten günümüzde artık ille de pembe veya ille de mavi eğilimi azalmış durumda, giyim eşyaları ve diğer malzemelerde daha geniş bir renk seçeneğini tercih eden birçok anne adayı var.

Baby shower organizasyonlarımızda partinin verileceği mekânı ve servis masalarını balonlar, çiçekler, dekoratif aksesuarlar, bir bebeği çağrıştıran süs ve servis eşyalarıyla en güzel biçimde donatıyoruz. Dilerseniz konsepte uygun parçalar çalınmasını sağlıyor, isterseniz yine bu çerçeveye uygun grup oyunları organize ediyoruz. En güzel baby shower partileri bizim işimiz, fakat büyük ödül her zaman, en güzel bebekleri taşıyan ve dünyaya getiren anne adaylarının hakkı tabii ki.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER