Organizasyon Rehberi

Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa veda partileri daha önceleri sadece damat adayıyla arkadaşlarının birlikte eğlenceli birkaç saat geçirmesi şeklinde gerçekleşirken, günümüzde gelin adayları da bu organizasyonlara büyük ilgi gösteriyor. İster gelin adayı olun, ister damat adayı; arkadaşlarınızla birlikte eğleneceğiniz en güzel bekarlığa veda partisi organizasyonlarını sizin için planlıyor, tasarlıyor, ayarlıyor ve gösterime sunuyoruz. Her iki taraf için de, bu düğün öncesi partisinin düğüne 3-5 gün veya 1 hafta kala yapılmasını tavsiye ediyoruz. Böylece düğün gününe kadar dinlenmek ve tekrar enerji toplamak için yeterli zamanınız olacak.

Bazı gelin adayları kına gecesi ile bekarlığa vedayı bir arada gerçekleştirmek isterken, bazıları da sadece güzel bir parti yapılmasını tercih ediyor. Biz ise kararınızı bize bildirmenizi bekliyoruz, zaman kaybetmeden harekete geçmemiz gerekiyor. Davetiyeler hazırlanacak, parti konseptine uygun bir mekân ayarlanacak, misafirler için küçük hediyeler hazırlanacak, müzik ve müzik tesisatı ayarlanacak, dilerseniz dansöz veya zenne tutulacak. Belki bir karaoke barda, belki bir gece kulübü veya meyhanede, belki bir hamamda olmasını isteyeceksiniz bekarlığa veda partinizin, buna özel hazırlıklar yapılacak. İkramlık yiyecek ve içecekler ayarlanacak, yani ayarlayacağız; isimlerinizin yazılı olduğu balonlar, parti malzemeleri, masa süsleri, özel peçeteler, el buketleri, oyun kartları hazırlanacak, yani hazırlayacağız; bizim işimiz çok. Çok ve çok da zevkli. Siz nasıl bir bekarlığa veda partisi düşlediğinizi söyleyeceksiniz, biz düşünüzü gerçekleştireceğiz. Büyük bir zevkle hem de.

Damat adaylarının bekarlığa veda organizasyonları için de hizmetinizdeyiz. Bir meyhanede, şık bir restoranda, bir teknede veya bu tür partiler için tasarlanmış parti odalarında; nerede isterseniz, orada olacak; ne kadar güzel olmasını isterseniz, o istediğinizden daha güzel olacak. Belki de bir karaoke barda sırayla şarkılar söyleyip bu eğlenceli anları filme almak istersiniz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerden soğuk ve sıcak yiyecek ikramlarına, istediğiniz tarzdaki müziklerin ayarlanmasından dansöz gösterisine, esprili davetiyelerden partide giyilecek komik tişörtlere kadar her şeyi biz planlıyor, biz ayarlıyoruz. Size sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

Düğün arifesinde sizin düşünmeniz gereken çok şey olacak, bir oraya bir buraya koşuşturup duracaksınız; kıyafet provaları, hayatı paylaşmaya başlayacağınız evle ilgi detaylar ve daha birçok şey. Bunlar zevkli hazırlıklar, beklenen gün için yapılan heyecanlı hazırlıklar olacak ama sizi yoracak. Bırakın bekarlığa veda partinizi biz organize edelim, sizi hiç yormadan. Neler istediğinizi iyice öğrendikten sonra, her şeyin istediğinizden de iyi olmasını sağlayalım.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER