Organizasyon Rehberi

Çiçek Süsleme


Yapay veya doğal çiçeklerle yapılmış çiçek süslemelerinin birçok organizasyonda yeri vardır. Uygun çiçeklerle oluşturulmuş güzel görünümler açık veya kapalı alanlarda yapılan nişan ve düğünler, yemek davetleri, işyeri açılışı gibi organizasyonlarda mekanların daha güzel ve iç açıcı bir görünüme bürünmesini sağlar. Çiçek süsleme çok geniş kapsamlı bir çalışmadır; masa üstüne yerleştirilen çiçeklerden havuzlarda yüzdürülen çiçeklere, gelin-damat yolu süslemelerinden sandalye süslemelerine kadar birçok alanda kullanılır.

Organizasyon şirketleri tarafından hazırlanan etkinliklerin önemli ayrıntılarından biri de çiçeklerle yapılan süslemelerin gerektiği ve istendiği şekilde gerçekleştirilmesidir. Kokteyllerde ve yemek davetlerinde masa ve sandalyelerin çiçeklerin adeta ‘konuşturulduğu’ düzenlemelerle süslenmesi mekanlara bambaşka bir parıltı ve estetik katar. Organizasyon ekibimiz dilerseniz dükkan açılışlarında kapının çiçeklerden yapılmış bir kapı görünüme büründürülmesini sağlayacak, dilerseniz nikah masanızı bir çiçek bahçesine dönüştürecek. Herhangi bir organizasyonun hazırlanması birçok ayrıntıyı düşünmenizi gerektirir. Çiçek süsleme de organizasyonların önemli ayrıntılarından biridir. Örneğin bir sürpriz evlilik teklifi veya sevgiliye sürpriz organizasyonunda belki kumsalda, belki bir yatta şık bir masa hazırlanmasını isteyeceksiniz. Bu masanın işi bilen eller tarafından birbirinden güzel çiçeklerle süslenmesi sürprizinizi daha da güzel, daha da unutulmaz kılacaktır. Çiçeklerle süslenmiş mumlu şamdanlar yemek davetleri ve kokteyl gibi organizasyonlarda iç açıcı, keyif verici bir etki yaratır. Hemen herkes çiçekleri sever. Bir sanat eseri görünümündeki çiçek süslemeleri her türlü davet, açılış ve kutlamalarda bir bahar havası yaratır.

Çiçek süslemeleri için genellikle biçme çiçeklerle gül, gerbera, lilyum gibi çiçekler kullanılır. İşin uzmanları isteğinize göre yapay çiçeklerle de, doğal çiçeklerle de şiirsel görünümler oluşturabilirler. Çiçek süsleme çalışmaları masa üstlerine, mağaza kapılarına, sandalyelere, nikah masalarına, gelin-damat yollarına, fuar standlarına, resim ve fotoğrafların etrafına; aklınıza gelebilecek hemen her organizasyona uygulanabilir. Şiir gibi, resim gibi, tablo gibi masalarla davetlilerinizin ortamdan daha büyük bir keyif almasını sağlayabilirsiniz. Çiçeklerin düğün salonu süslemesi için, kır düğünleri, yemek davetleri ve kokteyller için alabileceği biçimler inanılmaz çokluktadır. Dünyadaki en iç açıcı, mutluluk ve neşe verici canlılarından olan çiçekler her tipteki organizasyonlara güzellik ve estetik katar. Organizasyon ekibimiz çiçek süslemeleri yaptırmayı düşündüğünüz her etkinlik için zevkinize, beğeninize, hayallerinize ve bütçenize uygun seçenekler sunmaktan zevk duyar.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER