Organizasyon Rehberi

Çılgın Doğum Günü Organizasyonları

Sevgilinizin, eşinizin, bir arkadaşınızın doğum günü için sınırları zorlamaya, sevdiğiniz bir insana doğum gününde farklı, sürprizlerle dolu, hiç unutulmayacak saatler veya bir gün armağan etmeye ne dersiniz? Ekibimiz çılgın doğum günü fikirleri vermek ve uygulamak için de, sizin istekleriniz çerçevesinde organizasyonlar yapmak için de yardıma hazır. Sizin seçeceğiniz veya bizim önerdiğimiz bir mekânda, açık havada, güzel bir teknede, şık bir restoran veya otelde, bir meyhanede veya kulüpte; dilerseniz size özel senaryolar tasarlayıp gerçekleştirerek en güzel, en çılgın doğum günü kutlamalarını gerçekleştiriyoruz.

En güzel doğum günü organizasyonları için İstanbul’un şık mekânlarında özel masalar veya odalar hazırlıyor, mum ışığında yemekten yatta sürpriz partiye, üzerinde ‘seni seviyorum’, ‘doğum günün kutlu olsun’ gibi sözlerin yazılı olduğu balonlar uçurmaktan sevgiliniz veya eşinizle baş başa özel bir gece geçirebileceğiniz şık bir otel odasının ayarlanmasına kadar her şeyi mümkün kılıyoruz. Dilerseniz sevgilinizle beraber oturduğunuz bir kafede sürpriz bir senaryo uyguluyor, isterseniz yollarına gül döktürüyor veya sevginizi ifade eden sözler ve resimlerle süslenmiş afişler, billboardlar hazırlatıyoruz.  Birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan veya videolarınızdan DVD’ler oluşturuyor, isterseniz bunları önceden ayarlanmış bir sinema salonunda yayınlatıyoruz. Bir mağazada veya alışveriş merkezinde gezdiğiniz sırada sevginizi ve kutlamanızı ifade eden bir anons yapılmasına ne dersiniz? Veya özel olarak hazırlatacağımız bir video filminde tanımadığı insanların doğum gününü kutlamasına? Siz açık havada otururken birdenbire bir grup müzisyen belirip en sevdiğiniz şarkıları çalmaya başlayabilir, o sırada balonlar uçuşabilir, havai fişekler patlayabilir. İsterseniz sevgilinizin işyerindeki yetkililerle görüşerek çalıştığı yerde bir çılgın doğum günü kutlaması organize edebilir, sıradan bir iş gününü sevgiliniz için özel ve unutulmaz bir güne çevirebiliriz.

Sevgilinizin veya eşinizin doğum gününü İstanbul manzaralı şık bir mekânda baş başa kutlamak isterseniz sürprizler eşliğinde çok keyifli bir kahvaltı etmenizi veya yemek yemenizi organize edebiliriz. Hediyeniz özel bir servisle getirilebilir, bu günü ayırttığınız özel bir odada geçirmek isterseniz seçtiğiniz oda gül yapraklarıyla, çiçekler ve mumlarla, dekoratif objelerle süslenebilir. Sevdiğiniz, sizde anısı olan parçalar banttan yayınlanabilir veya canlı olarak çalınmaları için müzisyenler ayarlayabiliriz.

Sürprizler hazırlayarak, senaryolar planlayarak mutlu etmekten büyük keyif alan dinamik, enerjik, hayal gücü geniş, fikirlerle dolu, eğitimli, güler yüzlü, hevesli ve gelişmeye açık bireylerden oluşan organizasyon ekibimiz çılgın doğum günleri ve diğer organizasyon istekleriniz için hizmet vermekten sevinç duyar.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER