Organizasyon Rehberi

Çırağan Sarayında Evlilik Teklifi

Hayatınız boyunca aynı yastığa baş koymak istediğiniz insanı buldunuz ve hayatınızın en önemli kararını, evlilik teklifi kararını verdiniz. Her şeyin mükemmel ve unutulmaz olmasını istiyorsunuz. “Düşünmek ve organizasyonu tek başıma yapmak için zamanım ya da yeteneğim yok!” diyorsanız; doğru yerdesiniz. Siz ve sevgiliniz için en unutulmaz ve romantik evlenme teklifi organizasyonları hazırlayan Organizasyon Rehberi, dillere destan bir evlenme teklifi yapmanıza olanak sağlıyor. Sevgiliniz ve size hitap eden; romantik, çılgın, komik ya da farklı bir evlenme teklifi organizasyonuna imza atmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

“Romantik ancak farklı olsun”, “Yapacağım evlenme teklifini ömrünün sonuna kadar unutmasın” diyorsanız, romantik çiftler için hazırladığımız  Çırağan Sarayında evlilik teklifi organizasyonumuzu değerlendirebilirsiniz. En romantik çiftlere, unutulmaz bir evlenme teklifi etkinliği sunan Organizasyon Rehberi, çok farklı ve muhteşem evlilik teklifi organizasyonlarına imza atıyor. Genç, dinamik ve profesyonel bir ekip ile hizmet veren firmamız, sizin ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda, en doğru organizasyonu yapıyor. Siz de sevdiğinizle birlikte geçireceğiniz, hayatınızın en özel anlarından birinde rahat ediyorsunuz. Ani sürprizlerin yanı sıra, oldukça yoğun bir talep gören Çırağan Sarayında evlilik teklifi seçeneğimiz, muhteşem mimarisi ve göz alıcı güzelliği ile İstanbul’un simgelerinden birisi olmayı başarabilmiş Çırağan Sarayı’nda gerçekleşiyor.

Organizasyon Rehberi, sizin için harika bir gece organize ediyor. Muhteşem ve romantik bir yemek için masanızı sevgilinizin en çok sevdiği renklerdeki objelerle ve mumlarla süslüyor, bu muhteşem akşamdan hatıra kalması için menülerinizin üzerine isimlerinizi ve özel cümlelerinizi yazıyoruz. Yemek sonrasında gerçekleştireceğiniz harika evlenme teklifiniz için her şey önceden hazırlanıyor. Sevgilinizi bir bahaneyle sarayın bahçesine çıkarıyorsunuz ve sevgilinizin başını döndürecek seremoni başlıyor.

Gül yapraklarından oluşan bir yol sizi sürprizin gerçekleşeceği banka götürüyor. Bankın üzerinde kocaman bir kırmızı kalp kutu gören sevgiliniz, heyecanla kutunun kapağını açmaya hazırlanıyor. Tam bu esnada yanınıza gelen bir kemancı sizin şarkınızı çalarken, melek kostümlü animatörümüz de kız arkadaşınızın başından aşağıya gül yaprakları dökmeye başlıyor. Sevgiliniz kalp kutuyu açıyor, kutunun içinden bir not ve bir kutu daha çıkıyor. İkinci kutu ve ikinci not… En son kutuda ise teklif yazınız ve yüzüğünüz yer alıyor. Kız arkadaşınız yüzüğe ulaştığında, çiz çökmenizle beraber etraftaki volkanlar patlıyor. Bu ışıl ışıl ve romantik ortamın etkisiyle sevinç gözyaşlarınız yanaklardan süzülüyor.

Klasik evlenme tekliflerinden daha farklı ve daha görkemli bir şeyler yapmak isterseniz, bu organizasyon seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Boğazda tekne  turu, lazer show ile evlenme teklifi gibi harika alternatiflerimizle de devam ettirebileceğiniz  Çırağan Sarayında evlilik teklifi paketimiz ile, hem siz hem de sevgiliniz unutulmaz bir gece yaşayacak!

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER