Organizasyon Rehberi

Çocuklar İçin Doğum Günü Organizasyonları

Bir yetişkin olacakları günün hiç gelmeyeceğini zanneden, geldiği zaman da dünyanın hakimi, evrenin efendisi gibi mütevazı (!) bir kariyer yaparak bundan böyle istedikleri her şeyi özgürce yapabileceklerine inanan ve fena halde yanılan çocukların, hayatın bu güzel çağlarında olabildiğince mutlu olmalarını ister anne-babalar. Çocukların hayatın en rahat, en güzel, en saf ve gerçek coşku ve meraklarla dolu döneminde olduğunu onlar fark etmez ama biz biliriz, biz onların çocukluğuna özeniriz, onlar bizim büyüklüğümüze. Bir çocuktan başka kim, basit bir 3 tekerlekli bisikletin üstündeyken son model arabada resmigeçit yapan bir kraliçe veya kralmış gibi hissedebilir kendini?

Çocukluk çağlarının önemli olaylarından biri de doğum günleridir, anne-babalar en az çocuklar kadar, hatta bazen onlardan daha fazla heveslidirler bu günlerin eğlenceli bir biçimde geçmesi için. Biz de çocuklar için doğum günü organizasyonları yaparak çocuklarınızın 1 yaş daha aldığı bu özel günlerin en güzel biçimde geçmesini sağlamaya talip olan bir ekibiz. Anaokulu ve kreşlerde, bahçeli evlerde, kafe ve restoranlarda, oyun alanlarında çocuklar için doğum günü etkinlikleri tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Deyimin tam anlamıyla hizmette sınır tanımıyor, en güzel doğum günü kutlamaları için animatörden palyaçoya, iç ve dış mekân süslemelerinden çocukları eğlendirecek oyunlara, akrobat ve sihirbaz gösterilerinden doğum günü köşesinin hazırlanmasına kadar her şeyi üstleniyoruz. Renkli papatya balonlar ve doğum günü kutlaması yazılarıyla süslemelerden oluşan resim köşesini hazırlıyor; tül ve fiyonk süslemeler, karton maketler, fenerler, pasta maytabı, kapı afişi, volkan ve konfetiler dahil konsepte uygun bütün ayrıntıları ayarlıyoruz. Açık alanlar için şişme oyun parkurları, müzik ve ses sistemleri, pamuk şeker ve popcorn tezgâhları, profesyonel balon süslemeleri, dilerseniz yetişkin davetliler için özel animasyonlar da zevkle sunduğumuz doğum günü partisi hizmetleri arasında yer alıyor. Çocuklar için doğum günü organizasyonlarında hiçbir ayrıntıyı atlamayan ekibimiz istediğiniz her figür veya karakterin görünümünde olabilen pinyataları da unutmuş değil.

Her yaştaki çocuklar için doğum günü organizasyonları tasarlayan ekibimiz sizin isteklerinizle kendi hayal gücü ve tecrübesini bir araya getirerek en güzel partileri hazırlıyor. Balonlar uçuşuyor, yüzler boyanıyor, dans ediliyor ve ikramlar özenle giydirilip süslenmiş masalarda sunuluyor.

Çocukları sevindirmek ve bizim artık kanıksamış, zevkini unutmuş olduğumuz şeyler karşısındaki saf mutluluklarını izlemek kadar güzel bir şey var mı hayatta?

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER