Organizasyon Rehberi

Doğum Fotoğrafçısı


Beklenen gün geldi ve bebeğinizi kısa bir süre sonra dünyaya getireceksiniz. Bebeğin odası, eşyaları, karyolası, her şey tamam; her şey hazır durumda bebeğiniz tarafından onurlandırılmayı bekliyor. Belki hafif bir hamilelik geçirdiniz; belki uzun süre yatıp dinlenmeniz gerekti, ayaklarınız şişti veya ağrılar çektiniz. Ama şimdi bütün bunları unutturacak olan dünya tatlısı bir bebek geliyor. Günümüzde birçok çift, işte bu benzersiz günün aşamalarını fotoğraflarla belgelemek için bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşıyorlar. Doğum fotoğrafçıları anne adayının hastanedeki ilk anlarından dünyaya getirdikleri bebeği ilk emzirmelerine kadar yaşanan birçok anı fotoğraf karelerinde ölümsüzleştiriyor. Doğum sırasında ameliyathanede yaşananlar, bebeğin dünyaya geliş anı, boyuyla kilosunun tespit edildiği anlar, ilk banyosu, annesinin kucağına verildiği an ve ilk temas; bunların hepsi fotoğraflanıyor.

Ekibimiz birçok detayı barındıran ve nitelikli kişiler tarafından yapılması gereken doğum fotoğrafçılığı işinin organize edilmesi için anne-baba adaylarına yardımcı oluyor. Bu işi dijital kameralarıyla yapabileceklerini düşünen aileler de var ama kaliteli ve ayrıntıları ıskalamayan doğum fotoğrafları çekebilmek profesyonellik, deneyim, bilgi ve birikim gerektiriyor. Doğum fotoğraflarının çekileceği hastanenin kurallarının bilinmesi, fotoğrafçının hastanenin ve doğum doktorunun uygulanmasını istediği kurallara uyması gerekiyor. Bir doğum fotoğrafçısı iyi fotoğraflar çekebilmesinin yanında kan veya ameliyathane korkusu olmayan, soğukkanlı, çekimi bırakması gerektiği zamanları bilen, hijyen kurallarına uyan ve genel olarak uygun davranışlara sahip biri olmalı. Organizasyon ekibimiz sizin için bütün bu niteliklere sahip, sözüne ve randevu saatine sadık, ne zaman çekim yapıp ne zaman duracağını kestirebilen, ani bir doğum için mesai saatleri dışındaki bir saatte de hizmet verebilecek profesyonel fotoğrafçılarla anlaşma yapıyor.

Doğum fotoğrafları doğum olayının öncesinde ve esnasındaki anları belgelediği gibi aile üyelerinin bebekle tanıştığı anları, odada yaşanan heyecanı, bebeğin; varsa abisi veya ablasıyla ilk tanışmasını da belgeliyor. Sizin için ayarlayacağımız doğum fotoğrafçısı hastanenin ve doktorunuzun izin verdiği ölçüde ve sizin istekleriniz çerçevesinde olmak üzere en güzel doğum fotoğrafları çekebilecek özellikteki bir fotoğraf sanatçısı olacak. Firmamıza ve ekibimize bu konuya dair bütün ayrıntılar konusunda güvenebilirsiniz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER