Organizasyon Rehberi

Hastane Odası Süsleme

Ekip olarak dünyaya gelecek bebeklerin yaşadığımız dönemlere uygun yeni şekillerde karşılanması için yapılacak organizasyonlara imza atmanın zevkinden mahrum kalmayı hiçbir zaman düşünmedik. En güzel baby shower partileriyle çocuklar için doğum günü etkinlikleri arasında bir noktada yer alan hastane odası süsleme paketleri de zevkle, hayal gücü dağarcığımızdaki her şeyi ortaya koyarak ve büyük bir keyifle tasarladığımız organizasyonlar arasında yer alıyor. Biliyorsunuz hastaneler her zaman 2 yönlü bir muamele gören yerlerdir; ‘Allah başımızdan eksik etmesin’le ‘en konforlusu da olsa, hastane işte, kendine özel bir soğukluğu var’ arasında gidip gelen yerler. Yeni doğum yapmış anneyle bebeğinin bulundukları hastane odasını, en güzel hastanelerde bile hissedildiği söylenen soğuk havadan kurtarıyor, bir rüya ortamına dönüştürüyoruz.

Hastane odası süsleme paketlerimiz zevkinize ve bütçenize göre ayarlanabilecek farklı alternatifleri barındırıyor. İsteğinize göre; kapınızı tülle giydiriyor; balonlarla, resimlerle, çelenkle, bebek arabası ve kalp gibi figürlerle süslüyoruz. ‘Aramıza hoş geldin bebeğim’ veya istediğiniz başka yazılar, kapının arkasının kurdelelerle süslenmesi, odanızı ışıldatacak balon ve sehpa süslemeleri de verdiğimiz hizmetler arasında bulunuyor. Hastane odası süsleme organizasyonlarımız yatak ayakucunun tülle paketlenip kalp veya başka bir şekildeki çelenkle süslenmesi, bebek için bir albümle anı defteri ve kaleminin bulundurulması, özel tasarım bebek şekerleri ve yine özel olarak hazırlanmış şeker sepetini de kapsıyor. Hayır, tabii ki hepsi bu kadar değil. Hastane odası süsleme istekleriniz için zevkimizi, farkımızı ve tarzımızı yansıttığımız özel abajur, nazar boncuğu ve nazar boncuklu süslemeler, altın yastığı, varsa bebek beşiğinin giydirilip süslenmesi ve diğer ayrıntılarla, bebeğinizin ve ziyaretçilerinizin en güzel bir şekilde karşılanması için gereken her şeyi biz hazırlıyoruz.

Anne ve bebek için, gelecek ziyaretçiler için en güzel hastane odalarını tasarlamakta da diğer organizasyonlarımızda olduğu kadar özenliyiz. Herkesin sevinçli bir telaş içerisinde olduğu böyle bir günde sizin yaşadığınız doğal stres ve gerginlikleri ve belki de bazı sağlık sorunlarını unutarak sadece bebeğin tadını çıkarmanızı, prensini veya prensesini kucağına almış halkı seyreden bir kraliçe gibi hissetmenizi istiyoruz. Hastane odasını bunun için en güzel ve eksiksiz bir şekilde süslemek, bir hastane odasında değil VIP bir mekânda bulunduğunuzu zannetmenizi sağlamak bizim için büyük bir zevk olacak.  Size özel bebek hediyemizi de iyi günlerde kullanın.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER