Organizasyon Rehberi

Home Party

Bir home party (ev partisi) vermek istediğinizde; yılbaşı, doğum gününüz, sevgilinizin doğum günü veya bunlara benzer özel bir gün değilse partiniz için şık bir bahane üretmek başta olmak üzere gereken her şeyi düşünen, tasarlayan ve uygulayan bir organizasyon ekibiyiz. Homeparty’niz için mekân süslemesinden yiyecek ve içeceklerin ayarlanmasına, müzik tesisatından konuklarınızı eğlendirecek özel programlara kadar her konuda size yardımcı olmaya hazır ve talibiz. Sizin e-mail veya telefonla arkadaşlarınızı ve dilerseniz onların arkadaşlarını da partinize davet etmekten başka bir şey yapmanız gerekmeyecek. Özel bir gün söz konusuysa o günün konseptine, değilse düşündüğünüz veya bizim önereceğimiz başka bir konsepte uygun en güzel ev partilerini organize etmek bizim için bir zevktir. Davetli sayısı home party’lerde önemli bir kriterdir, partinizin daha kaliteli olması ve konuklarınızın seçkin bir ortamda olduklarını hissedip rahat etmeleri için, partiyi vereceğiniz alanın büyüklüğüne uygun sayıda konuk davet etmenizi tavsiye ediyoruz.

Home party organizasyonu size çok kolay gözükmeyebilir, değildir de zaten; fakat profesyonel ekibimizin bu konudaki tecrübesine güvenebilir ve partinizin organizasyonunu gönül rahatlığı içinde bize bırakabilirsiniz. Ev partinizi vermeyi düşündüğünüz mekânın büyüklüğüne ve özelliklerine göre en uygun ses ve ışık sistemlerini getirip ayarlıyor, dilerseniz partiniz için işini bilen bir dj de temin ediyoruz. Mekânınızı gördükten sonra dilerseniz kaç kişi davet etmenizin uygun olacağı ve dekorasyonda partinizin daha güzel olması için yapılabilecek ufak tefek değişiklikler konusunda da fikir verip, yardımcı olabiliriz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin temini, isterseniz evinizin partiyi vereceğiniz bölümünde bir mini bar hazırlanması, home party’niz için düşündüğünüz yiyeceklerin temin edilmesi, balonlar-çiçekler-dekoratif objelerle özel süslemeler yapılması da sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Ses sistemleri ve ev akustiği konusunda bilgili olan elemanlarımız sayesinde davetlilerinizin kendilerini bir kulüp ortamında hissetmelerini sağlıyor, dilerseniz yiyecek ve içecekleri en şık bir şekilde ikram edecek servis elemanları ayarlıyoruz.  Konsepte uygun müziklerin seçilmesi ve doğru bir sıralamayla yayınlanmasını ayarlayabilecek, güçlü bir iletişimi olan bir dj home party’ler için önemlidir, bize bu konuda da güvenebilirsiniz. Home party vereceğiniz alanın en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlamak ve isterseniz partinin ertesinde mekânın temizliğini yapabilecek bir temizlik şirketi önermek veya sizin adınıza ayarlamak da organizasyon hizmetlerimizin kapsamındadır.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER