Organizasyon Rehberi

Karaoke Party

‘Karaoke yaparak stres attıklarını söyleyen bu kadar çok insan yanılıyor olamaz.’ fikrinden hareketle karaoke olayına da el atmış bulunuyoruz. Uzakdoğu kaynaklı bu eğlence şekli, sözleri çıkarılmış her türdeki parçaları melodileri üzerine ve mikrofon kullanarak söylemenize olanak veriyor. Karaoke party etkinliklerine katılmak için sesinizin güzel olması veya söylemek istediğiniz şarkının sözlerini ezbere bilmeniz gerekmiyor. Karaoke partisi elinizden tutan olsa dünya çapında bir solist olabileceğinizi göstermek için yapılmıyor; amaç sadece eğlenmek, keyifli vakit geçirmek ve stres atmak. Nasıl bir sesiniz olursa olsun siz de karaoke makinesi yardımı ile şarkı söyleyebilirsiniz. Sözlerin tamamını veya nerede durup nerede söyleyeceğinizi bilmeseniz de eğlenceye katılabiliyorsunuz. Şarkının sözlerini bir kağıttan veya önünüzdeki ekrandan takip etmek, yine ekran yardımıyla şarkıya nerede gireceğinizi, nerede durup nerede devam edeceğinizi anlamak mümkün oluyor.

Karaoke aslında 80’li yılların fenomen eğlencelerinden biri ve günümüzde, gelişen teknoloji sayesinde daha geniş imkanlara da kavuşmuş olarak yeniden büyük bir ilgi görüyor. Karaoke party organizasyonları çerçevesinde herkes sahnenin büyülü atmosferinin tadına varabiliyor ve doyasıya eğleniyor. Organizasyon ekibimiz oldukça popüler bir eğlenme biçimi olan karaoke partisi için en gelişmiş ve mükemmel ses ve görüntü sistemlerini temin ediyor. Evlerden barlara, bahçelerden meyhanelere, teraslardan restoranlara, kumsallardan teknelere kadar istediğiniz her mekanda bu doyumsuz eğlencenin tadına varıp keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Karaoke partileri organize etmenin sadece ses ve görüntü sistemleri sağlamaktan ibaret olmadığının bilinciyle iyi bir karaoke arşivi sunmaya da özeniyor ve isteğe göre partiler için DJ temini konusunda da yardımcı oluyoruz. Karaoke Jokey sistemi kiralayarak tecrübeli DJ’ler eşliğinde karaoke sistemini kolayca kullanabilir, her bakımdan daha kusursuz bir aktivite yaşayabilirsiniz.

Organizasyon ekibimiz karaoke party’ler için ortam süsleme ve yiyecek-içecek temini gibi konularda da hizmetinizdedir. Bir karaoke partisi vermek istediğinizde arzunuza göre parti çerçevesinde ödüllü turnuvalar, potpori karaoke ve shuffle karaoke gibi uygulamalar, hot songs (söylenmesi nispeten daha zor olan parçalar) uygulamaları yapabilecek tecrübeli DJ’lerin temini için de bize güvenebilirsiniz. Rahatlatan, eğlendiren, keyif veren, sıkıntı ve stresi hafifleten, sahne atmosferinde şarkılar, türküler söylemenizi sağlayan bu partilerde eğlenmek garanti.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER