Organizasyon Rehberi

Kına Gecesi Organizasyonları

Çok eski bir Türk-İslam geleneği olan kına geceleri günümüzde de birçok çiftin düğün öncesinde gerçekleştirmek istediği, esas itibarıyla hüzün içeren merasimlerdir. Kadınlar arasında yapılır ve gelin adayının ailesiyle geçireceği son geceyi, bir nevi vedalaşmayı ifade eder. Evlenecek olan kimi çiftler kına gecesinin bütünüyle geleneksel ve yöresel tarzda olmasını isterken, bazıları yeni tip organizasyonları tercih etmektedir. Ekibimiz sizin adınıza, her şeyiyle istediğiniz tarzda  Kına Gecesi Organizayonla yapmak için kolları sıvamaya her an hazırdır. Dilerseniz en ince ayrıntısına kadar geleneksel, doğduğunuz yörenin adetleri çerçevesinde; isterseniz başka detayların da eklendiği en güzel kına gecelerini organize ediyoruz.

Güzel bir kına gecesinin gerektirdiği bütün giyim eşyalarını ve malzemeleri; ‘bindallı’ giysisini, kına tahtını, kına sepetini ve tepsisini, kına kıyafetlerini, ses sistemlerini, bayan kına ekibini, çerezleri, ikramlıkları, konuklara dağıtılacak küçük hediyelikleri temin ediyoruz. Dilerseniz uygun müziklerin banttan yayınlanmasını ayarlayacak bir DJ ayarlıyor, isterseniz konsepte uygun canlı müzikleri icra edecek sanatçılara ulaşıyor ve onlarla sizin adınıza anlaşıyoruz. Kına gecelerinizi hamamda, şık bir mekânın kapalı salonunda veya bahçe ya da terasında, yeterince yer varsa evinizde, dilerseniz bir teknede; istediğiniz her yerde düzenleyebiliyoruz. Kına gecesi organizasyonu yapılacak mekânı dilerseniz sedirler, yazmalar, hasır tabureler, sehpalar ve sinilerle donatıyor; isterseniz çiçekler, mumlar, kristaller, şamdanlarla donatıyoruz. Hamamda gerçekleştirilen kına gecelerinde kese ve köpüklü masajla bakım yapılmasını ayarlıyor; zenne, fasıl ekibi, dansöz, darbukatörler ve animatörler temin ediyoruz. Açık havadaki kına geceleri için uçan balonlar, volkan ve ışık gösterileri düzenliyor, kahveci güzeli ve Osmanlı şerbetçileri gibi konsepte uygun karakterler ayarlıyoruz. Kaliteli catering hizmetimizle lokum ve şerbet; isterseniz salata ve zeytinyağlılar, ara sıcaklar, tatlılar, alkolsüz ve alkollü içecekler konusunda da memnuniyetle yardımcı oluyoruz.

Düğününüz öncesinde bu güzel, eski fakat eskimeyen adetin arzu ettiğiniz bütün gereklerini yerine getirerek sizi ve konuklarınızı mutlu etmekten onur duyarız. Kına gecesi organizasyonu hizmetlerimiz içinde fotoğraf çekimi ve video kaydı için gerekli ayarlamaların yapılması da bulunmaktadır. Konuklarınıza sizden bir hatıra olarak verebileceğiniz obje ve malzemeler de temin ediyoruz. Sizin için bu kadar anlamlı olan bir sürecin ayarlanmasını bize bırakarak gösterdiğiniz güvene vereceğimiz karşılık; size ve davetlilerinize unutulmayacak bir kına gecesi  yaşatmak olacak.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER