Organizasyon Rehberi

Kır Düğünü Organizasyonları

Baharın ve huzurun rengi yeşille gelinin rengi olan beyazın ön planda yer aldığı, masa süslemeleri ve diğer ayrıntılarda da doğadaki diğer renklerin uyumlu ve estetik bir bütünlük oluşturacak şekilde serpiştirildiği kır düğünü organizasyonlarının en güzellerini sizler için biz hazırlıyoruz. Çiçekli bir ortamda çiçek gibi süslemeler, rüya gibi nikah masaları, gelin ve damadı nikah masasına götüren özel yollar ve çok daha fazlasıyla, kır düğünü organizasyonları evlenecek çiftlerin popüler tercihlerinden birini oluşturuyor. Dilerseniz su başlarında, havuz kenarlarında; isterseniz koruların, piknik alanlarının, ormanların içinde; gün ışığının altında veya geceleri ihtişamlı ışıktan süslemelerin parıltısında; kır düğünlerinin her türlüsünü en güzel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yeşil ve beyazın, kır düğünü havuz başındaysa bir de mavinin güzel uyumunu masa ve sandalye süslemelerinde morlar, pembeler, sarılar kullanarak pırıltılı ve göz alıcı bir hale getiriyoruz. Masaları havuz başlarına, kameriyelerin altına, yeşilin her tonunun ayrı göz aldığı bir ortamın tam ortasına yerleştirilen davetlileriniz hem şahane manzaranın, hem de bu özel düğünün tadını çıkarıyorlar. Elinde çiçeğiyle çiçeklerden yapılmış takların altından geçen, mekândaki çiçeklerin en güzeli olan gelinler mutlu; damatlar mutlu, davetliler memnun, bu güzelliğin tasarlanmasında payımız olduğu için bizler mutluyuz; kısacası kır düğünü organizasyonlarında bir mutluluktur gidiyor.

Şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, insanın içini açıp hayattan aldığı zevki arttıran bir ortamda, müziğin sesi kuşların sesine karışıyor ve elinizi sallasanız yeşile çarpıyor. Dilerseniz bir havuzun veya ırmağın kıyısında da gerçekleşebiliyor, suyun dinlendirici görüntüsü ve belki de sesi bir yandan; şiir gibi, rüya gibi süslenmiş masalar öbür yandan; kır düğünü böyle bir şey. Kır düğününüz kokteyl tarzında veya yemekli olabilir; nasıl isterseniz. Davetliler arasındaki çocuklara yönelik hizmetler, ses ve ışık sistemleri, fotoğraf ve video çekimleri, servis elemanları ve teknisyenler, konfeti-volkan-sis-lazer-havai fişek gösterileri; bunların hiç biri için yorulmanız gerekmeyecek, sadece ne istediğinizi bize söylüyorsunuz.

En güzel kır düğünleri için düşündüğümüz detayların içinde daha fazlası da var, bunlar için karşılıklı konuşmamız gerekiyor tabii ki. İsterseniz hazırladığınız fotoğraf ve videolarla oluşturulan slayt gösterileri, gelin masası ve gelin yolu için özel süslemeler, düğünün dev ekrandan canlı olarak yayınlanması, müzik, masalara koyulacak çiçekler ve dekoratif objeler ve daha birçok ayrıntı da kır düğünü projelerimizin içinde yer alıyor.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER