Organizasyon Rehberi

Kokteyl

Organizasyon ekibimiz kurumsal kokteyl düzenlemek istediğiniz zaman da yardımcı olmaya ve markanızı, firmanızı, imajınızı en iyi biçimde ortaya koyacak şık bir kokteyle ev sahipliği yapmanızı sağlamaya hazırdır. Evinizin bahçesinde, mağazanızın önünde, şirktinizdeki bir odada, güzel bir teknede veya bir barda; istediğiniz her mekândaki kokteyl partilerinizin sizi ve konuklarınızı memnun edecek bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Catering hizmetlerinden masa ve sandalyelerin, dilerseniz bir barın ayarlanmasına ve süslenmesine; isterseniz davetiyelerin bastırılmasına kadar her konuda yardımcı oluyoruz

Kurumsal kokteyl partinizdeki davetlileriniz başka firmaların sahipleri ve/veya çalışanları olabilir, ya da kendi çalışanlarınız arasında bir kokteyl düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da konsepte ve isteklerinize uygun görünüm ve ambiyansı oluşturuyor, müzik yayını veya slayt gösterileri gibi istekleriniz için gereken ekipman ve elemanları temin ediyor, ikram etmek istediğiniz yiyecek ve içeceklerin teminini ve en iyi biçimde servis edilmesini organize ediyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun amacı ve sizin istekleriniz çerçevesinde isterseniz samimi, dilerseniz resmi veya yarı resmi ortamlar hazırlıyoruz. Profesyonel bir kokteyl organizasyon ekibi olarak sizi dinliyor, anlıyor, sorularınızı cevaplıyor, tecrübelerimize dayanarak fikir veriyor ve her şeyin istediğiniz gibi olmasına özeniyoruz. Masa ve sandalyelerin konsepte uygun şekilde giydirilip süslenmesi, şık aksesuarlar ve iç açan çiçeklerle süslenmesi, gerekiyorsa mekânın firmanızı tanıtan afiş vs. ile donatılması, kokteyl ortamına uygun alkollü ve alkolsüz içeceklerle atıştırmalıkların temin ve servis edilmesi ve aklınıza gelebilecek bütün ayrıntılar için hizmet veriyoruz. Size sadece konuklarınızı karşılamak, onlarla beraber güzel zaman geçirmek, sohbet etmek, belki yeni iş bağlantıları oluşturmak ve bütün bunların tadını çıkarmak kalıyor. Vermek istediğiniz kokteyl partisi açılış, tanıtım, reklam, tanışma, kaynaşma, yeni iletişimler kurma, işinizle ilgili bir başarının kutlanması veya başka bir konuya odaklı olabilir; biz bunların her biri için en şık ve kusursuz hizmetleri almanızı sağlıyoruz.

Konuklarınızın iyi vakit geçirdiği ve tekrarlanmasını dileyeceği, sizin de verdiğiniz kokteyl partiye dair amacınıza ulaştığınız şık ve güzel bir organizasyon için bize güvenebilirsiniz. Tecrübemiz, tedarik bağlantılarımız, ekipmanlarımız, hevesli ve kendini geliştirmeye açık personelimizle hizmete hazırız.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER