Organizasyon Rehberi

Kurumsal Partiler

Kurumsal partiler ve diğer etkinlikler için alternatif paketler hazırlayıp sunan organizasyon ekibimiz, özel isteklerinizi de dikkate alarak her türlü şirket partilerinizin davet sahibini ve konukları memnun edecek şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Catering, müzik, slayt gösterileri, ortam süslemeleri ve diğer konulardaki bağlantı ve imkânlarımızı önünüze seriyor, bütün ayrıntıları profesyonel bir anlayışla kombine ederek adınıza yakışır en güzel kurumsal parti organizasyonlarını hayata geçiriyoruz.

Şirket yemeklerinizi, kokteyl ve piknikleri, özel günler için kurumsal partileri en ince noktasına kadar planlıyoruz. Kendi çalışanlarınız arasındaki parti organizasyonları için de, iş ilişkisi içinde olduğunuz veya tanışmak, kendinizi tanıtmak istediğiniz firmalara yönelik organizasyonlar için de hizmetinizdeyiz. Kurumsal parti organizasyonlarını isterseniz samimi, dilerseniz daha resmi bir şekilde gerçekleştiriyor; ortamın dekorasyonu, yiyecek-içecekler ve servis, müzik, firmanızı tanıtan afişlerle firma bayraklarının hazırlanması ve diğer konularda hep destek – tam destek sunuyoruz. Tanıtım ve benzer ticari amaçlarla düzenlenen şirket partileri için de; tanışma, kaynaşma, beraberce keyifli zaman geçirerek stres atma amacıyla düzenlenen partiler için de organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Bizi vermek istediğiniz partinin konsepti hakkında bilgilendirmeniz yeterlidir, dilerseniz davetiyelerinizin tasarlanıp hazırlanması da dâhil diğer bütün ayrıntıları profesyonel bir bakış açısıyla tasarlıyor ve ayarlıyoruz.

Kokteyl, yemek, özel gün kutlamaları gibi kurumsal partilerinizi isterseniz bir bar, meyhane veya restoranda, dilerseniz bahçe veya teras gibi açık alanlarda, isterseniz tam donanımlı ve partiniz için özel olarak süsleyebileceğimiz bir yatta gerçekleştiriyoruz. Yatta şirket partileri için kullandığımız teknelerde gelişmiş ses sistemleriyle banttan veya canlı müzik dinleme imkânı da sağlıyoruz. Masa ve sandalyelerin giydirilip süslenmesi; düzenlenecek partinin konseptine göre mini bar, mangal düzeneği, açık büfe seçenekleri; balonlar, çiçekler ve dekoratif aksesuarla özel süslemeler; yat partileri için konuklarınızın Avrupa ve Anadolu yakasındaki müsait iskelelerden alınması da verdiğimiz kurumsal parti organizasyonu hizmetleri arasında yer almaktadır.

Bütün tecrübemiz, iyi niyetimiz, enerjimiz ve hevesimizle; her türlü parti organizasyonları için hizmetinizdeyiz. En kaliteli tedarikçilerle çalışıyor, özel isteklerinize özel bir özen gösteriyoruz. Farkımız; yaptığımız organizasyonların her adımını takip etmemizde yatıyor.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER