Organizasyon Rehberi

Motivasyon Organizasyonları

Çalışanların performansları genellikle motivasyonlarıyla ilgilidir ve elemanlarını motive edebilen şirketlerin verimlilik konusunda daha başarılı oldukları da bilinen bir gerçektir. Ülkemizde de şirketlerin iş stresini azaltmak, çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek ve işe aidiyet hissi oluşturmak amacıyla kültür, spor, sanat ve başka alanlarda kaynaştırıcı ve motive edici etkinlikler düzenleme eğilimleri artmıştır. Biz de her büyüklükteki şirketleriniz için kurumsal motivasyon organizasyonları yapan dinamik, hevesli, çalışkan ve gelişmeye açık bir ekip olarak diğer birçok organizasyon ihtiyaçlarınız için olduğu gibi bu konuda da hizmetinizdeyiz.

Tekne turları, grup halinde müzik çalışmaları, dans veya spor turnuvaları, piknik, outdoor aktiviteler, diyetisyen hizmeti, günübirlik olarak veya hafta sonu süresince kültür amaçlı geziler veya doğa gezileri gibi kurumsal motivasyon etkinliklerinin en iyi şekilde geçmesi için bütün detayların ayarlanması konusunda bize güvenebilirsiniz. Grand prix, mutfak çalışmaları, halk oyunları, havacılık, yamaç paraşütü, kış sporları, su sporları gibi konularda da düzenlenebilen bu tip etkinlikler işyerlerinde kulüpler açılması şeklinde de gerçekleştirilmektedir. Kurumsal motivasyon etkinlikleri başta beyaz yakalılar olmak üzere şirket çalışanlarının takım çalışması, güçlü ve etkili iletişim kurma, liderlik gibi niteliklerinin gelişmesi sonucunu getirmektedir. Bu etkinliklerin daha pozitif ve hevesli bir hale getirdiği çalışanların işe asılma düzeyleri de yükselmekte, spor aktiviteleri centilmence rekabet, stres altında verimli çalışma ve analitik düşünme yeteneklerini arttırmaktadır. Sanatsal etkinlikler hayal gücü ve yaratıcılığı körükleyip neşe vermekte, kurumsal motivasyon organizasyonları şirketlere her zaman mevcut nitelikleri güçlenmiş ve yeni özellikler kazanmış elemanlar olarak geri dönmektedir.

Adalar’da bisiklet turlarından şarap tesisleri gezilerine, konsept gezilerden rafting ve kaya tırmanışlarına kadar birçok aktivitenin olumlu etkileri çalışanlar üzerinde kısa süre içinde görülmekte, bunun farkında olan firmalar yeni ve farklı motivasyon organizasyonları arayışına girmektedir. Eğitimli, yaratıcı, geniş bir hayal gücüne ve organizasyon yeteneğine sahip, enerjik, işiyle ilgili yenilik ve değişiklikleri takip eden ve çalışmalarına yansıtan bireylerden oluşan ekibimiz, bu noktada her zaman size yardıma hazırdır. Çalışmak, başarmak, üstesinden gelmek, memnun etmek niyeti ve hevesiyle yola çıktık, size farkımızı göstermek istiyoruz. Bize bunun için fırsat vermenizden mutluluk duyarız.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER