Organizasyon Rehberi

Nikah Kokteyli Organizasyonu

Söz, nişan ve düğünleriniz için şık bir kokteyl partisi düzenlemek isterseniz organizasyonun ayrıntılarını gönül rahatlığı içinde bize bırakabilirsiniz. Sizi evliliğe götüren yoldaki her bir aşamayı dilerseniz uygulanmasını istediğiniz gelenek ve göreneklere uygun, isterseniz sizin fikirleriniz ve bizim önerilerimiz doğrultusunda değişik biçimlerde yaşamanız için yapılması gereken bütün organizasyonları hiçbir ayrıntıyı ihmal etmemek kaydıyla tasarlıyor ve uyguluyoruz. Bu tip kokteyl etkinliklerini dilerseniz evinizin salonunda, terasında veya bahçesinde; isterseniz tercih ettiğiniz veya bizim önereceğimiz şık bir otel, restoran veya düğün salonunda gerçekleştiriyoruz.

Otelde, gece kulübünde, şık bir restoranda, açık havada, yatta, evinizde, nikâh salonunda, her türlü mekânda düzenlemek istediğiniz söz, nişan ve nikah kokteyli organizasyonunuz için gereken her şeyi istekleriniz çerçevesinde hazırlıyoruz. Kokteyl partiniz için davetiye bastırmayı düşünüyorsanız bu konuda da en şık ve özgün davetiye tasarımlarını yapan firmalarla bağlantı halindeyiz. Davetlilerinizin sayısını bize bildirmenizden sonra alkollü ve alkolsüz içecekler, kanepeler, sıcak yiyecekler ve diğer ikramları ayarlıyor, doğru zamanda ve şık bir biçimde servis edilmeleri için servis elemanları temin ediyoruz. Söz, nişan veya düğün törenlerinizin, kına gecelerinizin yapılacağı mekânlarda kapı girişinin süslenmesi, girişe giden yola kırmızı halı serilmesi, giydirilip süslenmiş masalar hazırlanması, kokteyli vereceğiniz ortamın amaca uygun ve şık bir biçimde dekore edilmesi de sunduğumuz hizmetler arasındadır. Çiçek düzenlemeleri, kokulu şamdan ve mumlar ve dekoratif aksesuarlarla yapılan süslemeler, müzikle ilgili bütün ayrıntıların hazırlanması hizmetlerini de veriyoruz. Bar hazırlanması ve barmen veya barmaid temini, aydınlatma sisteminin ayarlanması, projeksiyon makinesi gibi özel istekleriniz ve aklınıza gelebilecek her konuda en şık çözümleri üretmekten mutluluk duyarız.

Söz, nişan ve nikah kokteyli organizasyonu nuzun akrabalarınız ve yakın arkadaşlarınızla beraber samimi ve şık bir ortamda, keyif içinde gerçekleşmesi, her şeyin mükemmel olması için; zaten heyecanlı olduğunuz bugünlerde sırtınızdaki yükleri hafifletmek için, konuklarınızın kokteyl ortamından keyifle ayrılması için yapılması gereken her şeyi yapıyoruz. Biz bu alanda kendimizi göstermek için zevkle ve şevkle çalışıyoruz. Web sitemizin ‘referanslar’ sekmesinde sizin adınızın da bulunmasından gurur duyarız.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER