Organizasyon Rehberi

Romantik Doğum Günü

Sevgiliniz veya eşinizle özellikle planlanmış romantik saatler geçirmek için doğum günü çok güzel bir bahane olabilir. Hayatın koşuşturmacası, telaşesi içinde isteyip de yapamadığınız jestleri aralarına bizim fikirlerimizi de katarak bir araya getirirsek ortaya çok güzel bir romantik doğum günü organizasyonu çıkacağından bizim kuşkumuz yok, sizin de olmasın. Romantizmin bütün klasiklerinin bir arada yaşandığı bu birkaç saat veya dilerseniz gün; ikinize de çok iyi gelecek. Özel günlerde ve diğer günlerde, istediğiniz herhangi bir konsepte uygun özel saatler geçirmeniz için tasarımlar ve ayarlamalar yapmak bizim için zevktir. Her ayrıntının üstünde duran ve hiçbir şeyi unutmayan ekibimizin çalışmaları sonucunda, sizin için de bu saatleri yaşamak bir zevk olacak.

Romantik doğum günü organizasyonlarında romantizmin bilinen bütün unsurlarını -elbette güzel bir program eşliğinde olmak üzere kullanıyoruz. Sizin aklınızda hangileri var?  Şık bir restoranda, bir yatta, İstanbul’un Kızkulesi, Çırağan Sarayı, Sheraton ve diğer özel mekânlarından birinde; mum ışığında baş başa yiyeceğiniz bir yemeğin öncesinde, esnasında ve sonrasında yapabileceğimiz çok şey var. Hangilerini isterseniz söylemeniz yeterli. Masanıza giden yollar kırmızı gül yapraklarıyla, kırmızı bir halıyla kaplansın ister misiniz, ya da masanız yine gül yapraklarından yapılmış dev bir kalbin ortasında olsun? Bir kemancı veya gitarist özenle seçilmiş en güzel romantik aşk şarkılarını çalarken sevgilinizin başından aşağıya gül yaprakları dökülmesine, hediyenizin masanıza özel bir biçimde getirilmesine ne dersiniz? Romantik doğum günü organizasyonlarımızda her şey akılda kalacak, keyifle anlatılacak, bütün sıkıntılarınızı unutturacak ve aşkınızı perçinleyecek mutlu saatler geçirmeniz için düşünüldü. Mum ışığı, şamdanlar, şarkılar, çiçekler, özel aksesuarlar, dekoratif objeler, romantik konsepte uygun loş ışıklar ve diğer her şey, sevgilinizin unutulmaz bir doğum günü yaşaması için. Size de onun mutluluğunu keyifle seyretmek ve içinizden bizi kutlamak kalacak. Gerçekten çok çalıştık ve bunu hak etmiş olmayı umuyoruz.

Romantik doğum günü organizasyonlarımız “çevreye verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.” denmesini gerektirecek herhangi bir rahatsızlık vermemekte, aksine etrafta başkaları varsa onların da güzel bir şey görmenin keyfini yaşamalarına yol açmaktadır. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz, mutlu olmasını istediğiniz kişiyse bu özenle planlanmış özel zamandan öyle bir mutluluk duyacak ki, 1 yaş daha almış olmaktan dolayı efkârlanmayı aklına bile getiremeyecek.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER