Organizasyon Rehberi

Sevgililer Günü Organizasyonları

Ekibimiz; Sevgililer Günü için isteğinize göre en romantik, en klasik, en çılgın, en deli dolu, en sürprizli, en beklenmedik programları hazırlayıp sunmaktan gurur duyar. Sevgilinizle birlikte bugünü hayatınızın en akılda kalacak günlerinden biri olarak yaşamanızı sağlayacağımız konusunda size söz vermekten korkmuyoruz, çünkü sözümüzü tutabileceğimizi biliyoruz.

Hiçbir ayrıntıyı ihmal etmeksizin tasarlayıp hayata geçirdiğimiz Sevgililer Günü organizasyonları dilerseniz size ve sevgiliniz veya eşinize özel olabilir, isterseniz beraber vakit geçirmekten hoşlandığınız başka bir çifti de eğlenceye dahil etmeyi tercih edebilirsiniz. Özel günler için organizasyon yapmak, hele ki bu organizasyonun bir kısmının veya tamamının sıra dışı ve farklı olması, değişik sürprizler içermesi isteniyorsa kolay bir şey değildir. İnsanlarla görüşmeyi, işletmelerle anlaşma ve pazarlık yapmayı, balonlar, çiçekler, süs eşyaları, ses ve ışık gösterileri yapabilecek, teknik hizmetler sunacak firmalara ulaşmayı, ses sanatçıları veya müzik grupları ayarlamayı ve daha birçok ayrıntıyı gerektirir. Biz bunların hepsini sizin adınıza gerçekleştireceğiz ve size sadece günün keyfini çıkarmak kalacak.

Dinamik, enerjik, donanımlı, tecrübeli ve neşeli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Sevgililer Günü organizasyonları çerçevesinde İstanbul’un seçkin otel veya restoranlarından birinde veya size özel hazırlanmış bir yatta, yine özel süslemeler ve programlar eşliğinde yemek, müzik ve dansla dolu saatler geçirebilirsiniz. Veya isterseniz bugün için tasarladığımız ve size anlatmaktan zevk duyacağımız sürpriz senaryolarımızı, dilerseniz kapalı bir mekânda isterseniz açık alanda olmak üzere uygulamaya koyabiliriz. Sevgililer Günü Organizasyonları için tasarladığımız size özel senaryolar sokakta sizin için müzik yapan müzisyenlerden hediyenizin sevgilinize bir melek tarafından verilmesine, ikinizin fotoğraf ve videolarından oluşturulmuş bir filmin sinema salonunda sergilenmesinden aşkınızın billboardlarda ilan edilmesine kadar birçok seçenekten oluşmaktadır. İsterseniz bu özel zamanların fotoğraf kareleri veya bir filmle ölümsüzleştirilmesini de ayarlayabilir veya bize ulaştırdığınız hediyenizi sevgilinize sürprizli bir biçimde teslim edebiliriz. Balonlar uçurabilir, güvercinler havalandırabilir, güller dökebilir, kırmızı halılar yayabiliriz. Verdiğiniz adreslere çiçek teslimi yapabilir, gerçek güllere veya tişörtlere size özel baskılar yaptırabiliriz.

Hayal gücünü ve zevkini, organizasyon yeteneğini ve bağlantılarını, zamanını insanları mutlu etmek için kullanmaktan mutlu olan bir ekibiz. Sevgililer Günü’nde ve her zaman bekleriz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER