Organizasyon Rehberi

Söz-Nişan Organizasyonları

Birçok çift artık söz ve nişan törenlerini bir arada yapmayı tercih ediyor. Biz işin bu kısmında söz sahibi değiliz tabii ki, fakat bu konuda ne yapacağınıza karar verdiğiniz zaman, en güzel söz-nişan organizasyonları için hizmet vermekten mutluluk duyarız. Aile arasındaki törenler için de, daha geniş çaplı organizasyonlar için de sizi ve konuklarınızı memnun edecek bir hizmet sunacağımıza inanıyoruz. Hayatta bir tek kere yaşanması arzu edilen bu evlilik öncesi törenlerini her şeyin mükemmel olduğu ve her hatırlandığında keyif verecek şekilde yaşamanızı sağlamak bizim için zevktir; biz de böyle keyifleniyoruz.

Söz ve nişan merasimlerini dilerseniz evinizde, isterseniz mevsime ve hava durumuna bağlı olarak açık veya kapalı bir başka mekânda gerçekleştirebiliyoruz. Oteller, kulüpler, salonlar, restoranlar, tekneler, teraslar, bahçeler; istediğiniz her mekânı söz-nişan organizasyonları için muhteşem bir görünüme büründürebiliriz. Davetiyelerin bastırılması, masa ve sandalye süslemeleri, aksesuar temini ve yerleştirilmesi, çiçekler, müzik ve ses sistemleri; bütün ayrıntılar konusunda amatör bir keyifle profesyonel hizmetler veriyoruz. İkram etmeyi düşündüğünüz yiyecek ve içeceklerin temini ve kusursuz biçimde servis edilmesi için en iyi catering firmalarıyla bağlantı kuruyoruz. Söz ve nişan törenlerinizin kaliteli fotoğraflar ve video kayıtlarıyla belgelenmesi için de hizmetinizdeyiz. Amacımız sizin için her şeyin en iyisini, en güzelini temin ederek bütün özel günlerinizin kusursuz bir şekilde yaşanmasını sağlamak.  En güzel çiçekler, en dekoratif aksesuarlar, en renkli balonlar, en iyi sanatçılar, en lezzetli ikramlıklar, en şık açık büfeler veya masalar, en rahat ve göz alıcı sandalyeler, en kaliteli ses sistemleri, en çarpıcı davetiyeler.

Söz ve nişanlar dışındaki birçok organizasyonlar için de hizmet veren, sürprizler planlayan, senaryolar hazırlayan, bağlantılar kuran, anlaşmalar yapan, arı gibi koşuşturan ekibimiz sizin istediğiniz söz-nişan organizasyonları için de her şeyi yapmaya hazır; zevkle, her zaman. Bu tip organizasyonların ayrıntıları gözünüzde büyüyebilir, fakat gözünüzde büyüyen şeyleri sizin için kolaylaştırmak bizim işimiz, biz bunun için çalışıyoruz. İsteklerinizi tecrübe ve fikirlerimizle harmanlayarak özel günlerinizin masal tadında, uyanmak istemeyeceğiniz güzel bir rüya tadında geçmesini sağlıyoruz. Farklılığımız işimizi tutkuyla sevmemizde yatıyor. Bize başvurarak, bize güvenerek sevdiğimiz şeyleri yapmamıza fırsat verdiğiniz için size her zaman teşekkür borçluyuz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER