Organizasyon Rehberi

Sürpriz Evlenme teklifi

Aynı yastığı paylaşmak istediğiniz kişiyi buldunuz. Şu sıralar mutluluktan ve heyecandan uçuyorsunuz. Eminiz kafanız da bir o kadar karışık. Onu en çok nasıl bir evlenme teklifinin mutlu edeceğini düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Boğaz’ın sessizliğinde bir evlenme teklifi sizi mutlu etmiyorsa bir helikopterde; baş başa kalmak istiyorsanız bir restoranda, sevgiliniz için sizin adınıza en güzel ve sürpriz evlenme teklifi organizasyonları düzenliyoruz. Siz de bizimle iletişime geçin ve hayatınızın en önemli kararında,siz sevgilinize unutulmaz bir evlenme teklifi yaparken birlikte hareket edelim.

Kalbinizin sahibini buldunuz, hayatınızın en özel kararını da verdiniz. Peki, nasıl bir evlenme teklifi hayal ediyorsunuz? Şaşırtıcı mı, çılgın mı, komik mi yoksa romantik mi?  Sevgilinizi ne mutlu eder? Bir yat ya da tekne mi, yoksa tiyatro sahnesinde bir evlenme teklifi mi? Adrenalin dolu çılgın bir evlenme teklifi mi düşünüyorsunuz? O zaman İstanbul’un en yüksek noktalarından birinde sizin için bir evlenme teklifi organize ediyoruz. Karar size kalmış… Aklınızda belirli bir şey yoksa, yine doğru yerdesiniz. Siz sadece bizimle iletişime geçiyor ve isteklerinizi bildiriyorsunuz.  Biz de sizin için isterseniz mumlar ve müzik eşliğinde romantik bir yemek, isterseniz de yatta, lazer show eşliğinde yapabileceğiniz bir evlenme teklifi organize ediyoruz.

 Sürpriz evlenme teklifi gerçekten sürpriz olmalı diyorsanız, sevgilinizin hiç beklemediği bir anda yapabileceğiniz bir evlenme teklifi organizasyonu düzenliyoruz. Siz hiçbir şey yokmuş gibi yola koyuluyorsunuz, tiyatro salonundaki koltuklarındaki yerini alıyorsunuz. Biz tiyatro ekibini de ayarlayıp, sevgilinize özel bir evlenme teklifi organize ediyoruz. Bu romantik ve sürpriz evlenme teklifi yıllar sonra bile unutulmayacak.

 

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER