Organizasyon Rehberi

Tanıtım Organizasyonları

Sunduğunuz ürün ve/veya hizmetlerin cins ve özellikleriyle kurumsal kimliğinizin, üretim biçiminiz ve bu üretimi yaptığınız veya sergilediğiniz mekânın, ürettiğiniz unsurlarla aranızdaki bağlar ve onlara verdiğiniz önemin başkaları tarafından da bilinmesini ve benimsenmesini sağlayacak olan kurumsal tanıtım organizasyonları işletmenize büyük faydalar sağlar. Gerek açılış organizasyonları, gerekse bayi toplantıları ve fuarlar gibi etkinliklerde iyi bir tanıtımın ne kadar etkili olabileceğinin bilincinde olan organizasyon ekibimiz bu tür tanıtımlarınız için de profesyonel destek ve hizmet sunmaktadır.

Her türlü işletmelerinizin açılışı için ilgi çekici, renkli ve neşeli, çarpıcı, potansiyel müşterilerinizin aklında kalacak, işletmenize yakışacak organizasyonlar planlıyor ve profesyonel tecrübelerimizden kaynaklanan bilgi ve fikirlerimizi sizin isteklerinizle harmanlayarak harikalar yaratıyoruz. Reklam ve tanıtım için broşürler hazırlanmasından özel davetlilerinize göndermek isteyebileceğiniz davetiyelerin tasarım ve basımına, çarpıcı açılışlar için palyaço, illüzyonist, animatör ve karşılama hostesi temininden iç ve dış ortam süslemelerine, firma baskılı zeplin temininden müzik yayınına kadar her ayrıntıyı memnuniyetle üstleniyoruz. Kaliteli ve güvenilir catering firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar sayesinde konuklarınız en lezzetli ve sağlıklı içecek ve atıştırmalıklarla ağırlanıyorlar. Kaliteli müzik ve ses sistemleriyle tanıtımlar sırasında yapılacak konuşmalar ve/veya müzik yayınları için de destek sağlıyoruz. Küçük ölçekteki iş yerlerinden resmi konukların da ağırlandığı orta ve büyük ölçekteki işletmelere kadar her türlü iş yerinin kurumsal organizasyon ihtiyaçları için sayısız seçenekler içeren farklı paketler sunuyoruz. Üreticilerin ve tüketicilerin buluştuğu bir Pazar niteliğinde olan fuar organizasyonları için de kaliteli ve eksiksiz hizmetler sunuyoruz. Fuar standlarınızın temini, kurulumu, dizaynı ve süslenmesini üstleniyor, standlarda görev yapacak host ve hostesler temin ediyoruz.

Açılışlar ve fuarlar dışında kongre organizasyonu ve bayi toplantıları gibi kurumsal tanıtım organizasyonlarınız için de catering, süsleme, animasyon, reklam ve broşür basma, firma bayrakları hazırlama hizmetleri veren profesyonel bir ekibiz. Açılışlar, tanıtımlar ve diğer organizasyonlarınızın fotoğraflarının ve filmlerinin çekilmesi konusunda da hizmet sunuyoruz. Firmanızı davetlilerinize, müşterilerinize ve potansiyel alıcılara, bayilik vermeyi düşündüğünüz kişi veya kurumlara, işletmenizin bulunduğu yöre halkına en akılda kalıcı ve çarpıcı bir biçimde tanıtmanız için her zaman ve memnuniyetle, memnuniyetinizi sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER