Organizasyon Rehberi

Vapurda Evlenme Teklifi

Sevgilinize nasıl bir ortamda evlenme teklif etmek istersiniz? İkiniz yolda giderken önceden hazırladığınız sürpriz bir senaryonun hayata geçirilmesiyle mi? Bir kafeterya veya restoranda oturduğunuz sırada gerçekleştirilecek organize bir kurguyla mı? İstanbul’un en güzel mekanlarından birinde, özel olarak süslenmiş bir teknede, üstü resimlerinizle donatılmış nostaljik bir tramvayda mı? Organizasyon ekibimiz sizin için bunların hepsini hayata geçirebilir; en güzel sürpriz organizasyonlar bizim işimiz. Peki, vapurda evlenme teklifi yapma fikrine nasıl bakarsınız? Hangi vapurda mı? Kız arkadaşınızın işe giderken veya işten dönerken bindiği bir vapurda olabilir. Veya bir sebeple vapura bineceğini saatiyle beraber kesinlikle bildiğiniz bir günde yolculuk edeceği vapurda. Hatta isterseniz bir vapur yolculuğu yapmasını sağlayacak bir bahane de bulabilirsiniz.

Sevgilinize evlenme teklifi yapacağınız günün denizin üstünde, dalgaların ve martı seslerinin eşliğinde geçmesi için organizasyon ekibimiz şöyle bir senaryo hazırlıyor: Müzisyenlerden oluşan bir ekiple evlenme teklifinizi ifade eden pankartları açacak olan başka bir ekip de diğer yolcularla beraber kız arkadaşınızın bineceği vapura biniyor. Sevgilinizse vapurda evlilik teklifi alacağından habersiz belki dışarıda dalgaları, belki cam kenarında gökyüzünü ve martıları seyrediyor. Belki de içinden sizi düşünüyor, kim bilir? Bir gün evleneceğinizin hayalini kuruyor olsa bile biraz sonra bunun teklifini alacağını aklına bile getirmediği kesin. Yolculuğun bir noktasında müzisyenlerden biri ayağa kalkıyor ve enstrümanıyla ikiniz için özel olan parçalardan birini çalmaya başlıyor. Sırasıyla diğer müzisyenler de aynı şeyi yaparken kız arkadaşınız da diğer yolcular gibi biraz şaşkınlık, biraz da keyif içinde olanları seyrediyor. Biraz sonra ise yolcuların ve sevgilinizin şaşkın bakışları altında arka arkaya 2 pankart açılıyor. Birinci pankartta sevgilinize hitap ederken kullanmaktan hoşlandığınız bir kelime, ikincisinde ise ‘benimle evlenir misin?’ yazıyor. Sevgiliniz şaşkınlık ve mutluluktan ne yapacağını şaşırmış bir halde, fakat bu muhtemelen bu size ‘evet, evet, evet!’ demesine engel olmayacaktır. Yolcuların alkışları arasında onu dansa kaldırdığınızda gözünden yaşlar süzüldüğünü görürseniz üzülmeyin; bunlar mutluluk gözyaşları.

Sizin için hazırladığımız sürpriz evlilik teklifleri bununla bitmeyecek. Organizasyon ekibimizin çılgınca bir hızla çalışan hayal gücünden başka ne gibi fikirler çıkacağını firma olarak biz de hayal edemiyoruz, fakat bunların da çok güzel organizasyonlar olacağından kuşkumuz yok.  Vapurda evlenme teklifi organizasyonumuz sizi ve sevgilinizi mutluluktan uçururken, biz başka çiftleri de bu şekilde görmek için yeni sürprizler planlıyor olacağız.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER