Organizasyon Rehberi

Vip Araçlar

Sevgiliye sürpriz ve sürpriz evlilik teklifi organizasyonları, düğün ve nişan törenleri, mezuniyet partileri, doğum günleri, özel günler ve daha birçok organizasyon talebi için hizmet sunan ekibimiz; VIP araçlar teminiyle de hizmetinizde olmaktan gurur duyar. Sürpriz organizasyonlar ve özel günler dışında sanatçı turneleri, kişiye özel seyahatler, önemli misafirlerin karşılanması gibi durumlar için de VIP araç hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sürpriz evlenme teklifi planladığınız gün sevgilinizi evinden bir Limuzin ile aldırmaya ne dersiniz, ya da mezuniyet balonuza bir Ferrari ile gitmeye? Nikahınızın kıyılacağı salona bir Cadillac ile gitmek veya kır düğününüzün gerçekleşeceği açık hava mekanına yeterince yer varsa bir helikopterle inmek istemez misiniz? Eşinize veya sevgilinize doğum gününde helikopterle bir şehir turu attırmayı peki? Ki bunu şehir dışından gelen ve şehri bilmeyen misafirleriniz için de yapabilirsiniz. Sizin için teknolojik sistemlerle donatılmış son model VIP araçlar sağlamaktan zevk duyarız. Dilerseniz şoför temini ve tabii ki pilot temininde de yardımcı olabiliriz. Bir iş görüşmesine özel şoförlü bir VIP minibüs ile gitmeniz veya iş görüşmesi için gelen konuklarınızı gösterişli ve etkileyici bir şekilde karşılamanız gerektiğinde de hizmetinizdeyiz. Yurtdışından gelecek konuklarınızın şık giyimli, dil bilen, eğitimli şoförler ve hostesler tarafından karşılanmasını ve dilerseniz gezdirilmesini sağlayabiliriz. Benzer bir senaryoyu bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için ayarlayarak sevgilinizin kendini bir prenses gibi hissetmesini de.

Sevgilinizle beraber bir kafeteryada oturduğunuz sırada kaldırıma bir Limuzin yaklaştığını ve herkes hayranlık içinde bu müthiş araca bakarken araçtan çıkan şoförün bir reverans eşliğinde sizi içeriye davet ettiğini düşünün. VIP helikopter hizmetlerini ise gerek her türlü sürpriz organizasyonlar için, gerekse iş seyahatleri ve şehir turları için temin edebiliyoruz. Temin ettiğimiz Vip araçlar gelin arabası olabilir, misafirlerin karşılanması ve/veya gezdirilmesi için ayarlanabilir, mezuniyet törenleri için kullanılabilir, özel organizasyonlar için özel olarak süslenebilir. Bir tekneyi, helikopteri veya lüks bir aracı siz ve sevgiliniz için özel bir şekilde dekore edebilir, yemek servisi ve müzik ayarlayabilir, muhteşem bir şekilde süsleyebiliriz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER