Organizasyon Rehberi

Wedding Videography

Bir zamanların nişanlarından, düğünlerinden siyah beyaz fotoğraflarla dolu albümler kalmıştır. Daha sonra renkli fotoğraflar, sonra da düğünün baştan sona her saniyesini görüntüleyen video çekimleri aldı bunların yerini. Gelecek yıllarda bu konuda araştırma yapan, yazı yazan insanlar ise günümüzü anlatırken ‘o zamanların düğünlerinde eğlenceli bir belgesel tadındaki düğün videoları  popülerdi’ diyecekler muhtemelen. Wedding Videography de denilen bu tür videolar bu sıralarda evlenmeyi düşünen çiftler tarafından sıklıkla talep ediliyor. Organizasyon ekibimizin bu talebi göz önünde bulundurmaması düşünülemezdi tabii ki. Bizler organizasyon hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her konuda, isterseniz nostaljik ve klasik organizasyonlar için, dilerseniz en modern ve popüler organizasyonlar için; her zaman ve memnuniyetle hizmetinizdeyiz.

Düğün öncesini ve düğünün önemli olaylarını, hazırlıklar sırasındaki telaş ve koşuşturmayı, evlenecek çiftin ve arkadaşlarının geçirdiği eğlenceli dakikaları barındıran düğün videoları, düğün gününün en başından sonuna kadar yaşadığınız hemen her şeyi kayıt altına alan düğün hikâyeleri günümüzde çok rağbet görüyor. Bu çekimlerin profesyoneller tarafından yapılması ise her şeyin kusursuz olmasını sağlıyor. Ekibimiz sizin için en başarılı wedding video ekibiyle, düğün öncesinde ve düğünde yaşadıklarınızın son derecede kaliteli çekimlerle kayda alınmasını organize ediyor. Düşündüğünüz bir düğün videosu teması varsa bunun gerçekleştirilmesini sağlıyor, dilerseniz biz size temalar öneriyoruz. Gün boyunca yaşanan duygusal ve eğlenceli anların kayda alındığı düğün belgeseli veya düğün hikâyesi niteliğindeki video çekimlerinin yanı sıra, bugünden geriye zevkle izlenecek keyifli anlar kalmasını sağlayacak bir düğün filmi için başka seçenekler de var. Arkadaşlarınızla beraber sevdiğiniz şarkı veya şarkılar için klipler çekebilir, düğün videonuz için planladığınız bir senaryonun oyuncuları olabilirsiniz. Müzik, dans, anket, röportaj, muhabbet, koşturmaca, alışverişler, süslenip hazırlanma aşamaları, düğünden sahneler ve benzer şeyler profesyonel bir ekip tarafından çekilip ustaca montajlandığında ortaya seyrine doyulmaz bir wedding video çıkacaktır.

İyi bir fotoğraf çekiminin kuralları olduğu gibi, başarılı düğün videoları çekimleri için de dikkat edilecek bazı noktalar var. Düğün videosu çekilirken dik ve düz durmaya çalışmak, ışık konusunda hem ekibin uyarılarına uymak hem de ayrıca dikkat etmek gerekiyor.  Ortamda bir video olduğunu unutmak, içinizden geldiği gibi eğlenmek, poz vermek için özel bir çaba göstermemek, doğal davranmak; bunlar profesyonellerin önerdiği davranışlar.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER