Organizasyon Rehberi

Yıl Dönümü Organizasyonları

Yıl dönümü denilince akla gelen şey hemen her zaman evlilik yıl dönümleridir. Öte yandan hevesle kurduğunuz ve çaba göstererek bir noktaya getirdiğiniz işinizin kuruluş yıl dönümü, sevgilinizle tanışmanızın yıl dönümü vs; hayatınızda etkisi olan ve sizi mutlu eden başka birçok olay için de yıl dönümü organizasyonları düzenlenebilir. Düzenleyebiliriz, yeter ki siz isteyin. Fakat bu alanda üstünde en çok düşünülen, insanların günlük rutini kıracak farklı bir şeyler yaşamak ve yaşatmak istediği günler evlilik yıl dönümleri olduğundan ekip olarak bu konuya özel bir önem veriyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti her zaman için esastır ve müşteriyi memnun etmek bir zevktir. Müşterilerimizi yıl dönümü kutlamaları kategorisinde en çok ilgilendiren başlık sürpriz evlilik yıl dönümleri uygulamalarıysa, en iyisinin gerçekleşmesi için gereken her şey organizasyon ekibimiz tarafından itinayla planlanır, ayarlanır ve gerçekleştirilir.

Birbirinden şık ve seçkin İstanbul mekânlarında; oteller ve barlarda, meyhaneler ve restoranlarda, kafeteryalar ve Kız Kulesi, Çırağan Sarayı gibi mekânlarda; istediğiniz her yerde, her ayrıntısı titizlikle hesaplanmış yıl dönümü organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Evlilik yıl dönümü için dilerseniz özel teknelerde benzersiz programlar hazırlıyor, isterseniz sıradan gibi görünen bir günün bir noktasında ani sürprizler gerçekleştiriyoruz. Eşinizle (belki de sevgilinizle) baş başa geçirmek istediğiniz yıl dönümleri için de, birkaç arkadaşla veya kalabalık bir grupla beraber eğlenmeyi istediğiniz yıl dönümü partileri için de hizmet sunuyoruz. Dilerseniz özel araçlarımızda size özel gezi programlarını hayata geçiriyor, isterseniz sürpriz senaryolarla hafızanızdan silinmeyecek güzellikte bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Catering, süsleme, ses ve ışık sistemleri ve gösterileri, fotoğraf ve video çekimleri, baskılı özel hediyeler hazırlanması, balonlar, çiçekler ve kalplerle süslenmiş mekânlar; helikopter turları, VIP araçlar, dilerseniz konuklara gönderilecek şık davetiyelerin basımı, havai fişek ve volkan gösterileri, animatör temini; kemancı veya gitarist temini; en güzel yıl dönümleri için verebileceğimiz hizmetlerin sınırı yok.

Organizasyon konusunda tam donanımlı olan ekibimiz, yıl dönümü programları ve diğer birçok kişisel ve kurumsal etkinliğin planlanıp en iyi şekilde ve amaca uygun bir konseptle hayata geçirilmesi için gereken bütün bağlantılara ve olanaklara sahiptir. Yıl dönümü organizasyonları için de en kaliteli ve eksiksiz hizmetleri sunmaktan onur duyarız. Çalışmalarımız her yönüyle profesyonelcedir; fakat sürprizler, senaryolar, partiler ve programlar hazırlarken mutlu etme isteğiyle, bir çocuğun bitip tükenmeyen enerjisi ve hevesiyle doluyuz. Hayallerinizi hayallerimiz, isteklerinizi isteklerimiz kabul ediyor; en iyi ve amaca uygun bir biçimde gerçekleşmeleri için sınırları zorluyoruz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER