Organizasyon Rehberi

Yılbaşı Organizasyonları

İsterseniz özel günler için organizasyonlar yapan, dilerseniz herhangi bir günü özel bir güne dönüştürecek senaryo ve sürprizler hazırlayıp sunan organizasyon ekibimiz bu yılbaşında ve büyük bir zevkle yaptığımız işimizi sürdürdüğümüz sürece her yılbaşında, yılbaşı organizasyonları için de hizmetinizde olmaktan gurur duyar. Yılbaşı partileri için sizlere bir telefon veya bi tık mesafesindeyiz, ayrıntıları yüz yüze görüşmek ve hayallerinizi tecrübelerimizle kombine ederek güzel, renkli ve eğlenceli yeni yıl partileri organize etmek için bekleriz. Organizasyon görüşmeleri için adrese yetkili personel yollama hizmetimiz de mevcuttur, dilerseniz görüşmeleri sizin vereceğiniz bir adreste de yapabiliriz.

Yeni yılı ev ortamınızda veya İstanbul’un güzel mekânlarından birinde, sınırlı sayıdaki eş, dost ve arkadaşlarla ya da daha büyük bir kalabalıkla beraber kutlamak isteyebilirsiniz; organizasyon ekibimiz her koşulda en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Çam ağacı süslemelerinden ortam ve masa-sandalye süslemelerine, müzik için kaliteli ses sistemlerinden canlı müzik yapacak sanatçı ve gruplar ayarlanmasına, arabalı veya arabasız Noel Baba organizasyonlarından ışık süslemeleri ve catering hizmetlerine kadar her konuda yardımcı oluyoruz. Yılbaşı Organizasyonları ekibimiz yeni yıl partisi için özel olarak dekore edilip süslenmiş yatlarda, seçkin restoran, gece kulübü ve barlarda, meyhanede, kafeteryada, otelde, alışveriş merkezlerinde; aklınıza gelebilecek her türlü mekânda eğlencenin tavan yapması için elinden geleni ardına koymayacak dinamik ve tecrübeli bireylerden oluşmaktadır. Müzisyenler dışında animatörler, dansçılar, djler de temin ediyor, isterseniz profesyonel fotoğraf ve/veya video çekimleriniz için de yardımcı oluyoruz. LED ışıklı bina ve ağaç süslemeleri,  ışıklı kar taneleriyle süslemeler, cadde ve sokak süslemeleri, ışıklı şamdan ve çiçeklerin temini de sunduğumuz süsleme hizmetleri arasındadır.

Güzel bir yılbaşı partisi organize etmek, mekânlarınızı bunun için çarpıcı ve göz alıcı biçimlerde süslemek, müzik ve dansla beraber diğer eğlence olanaklarını da ayarlamak, alkollü ve alkolsüz içeceklerle yiyeceklerin en kaliteli ve en doğru sıralamayla servis edilmesi ve diğer ayrıntılar… Ekibimiz yılbaşı organizasyonları için gereken bütün ayrıntı ve incelikleri hesaplayabilecek, planlayabilecek,  her ihtiyacı tedarik edebilecek profesyonel ve alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Ne istediğinizi ve ne kadar bütçe ayırdığınızı bilmek bizim için yeterlidir; ötesi bizim işimiz. Ve işimizi en iyi şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak da öncelikli hedefimiz.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER