Organizasyon Rehberi

Mezuniyet Partileri

Okul bitti, okurken harçlığınızı arttırmak için ufak tefek şeyler yaptınız belki ama artık düzenli ve maaşlı bir iş aramaya başlayacaksınız. Veya okul bitti, sıra bir sonraki eğitim aşamasında. Bunlar özel zamanlardır, hayatın akılda kalan geçiş noktalarıdır. Yıllara yayılan arkadaşlıklar kurdunuz, onlarla bazen ailenizle paylaşmadığınız şeyleri paylaştınız, bütün gençliğiniz ve acemiliğinize karşın; bütün iyi niyetinizle birbirinize yardımcı olmaya çalıştınız kimi zaman. Sırlar paylaştınız, yaramazlıklar yaptınız. Bundan sonrası belli değil; bazı arkadaşlıklarınızı sürdürmek isteyeceksiniz, bunu yapabileceksiniz belki de ama eskisi gibi olmayacak, hayatın belli bir dönemi kapanıyor artık.

Bizler karışık duygularla boğuştuğunuz, hem mutlu hem de biraz buruk olduğunuz bu günlerde eğlenceli mezuniyet partileri düzenleyerek burukluğunuzu azaltmak ve mutluluğunuzu çoğaltmak isteyen bir ekibiz. Bütün olanaklarımızı ve bağlantılarımızı kullanarak mezuniyet günlerinize özel organizasyonlar düzenliyor, güzel bir parti için gereken her şeyle A’dan Z’ye ilgileniyoruz. Güzel bir restoranda veya isterseniz açık havada, dilerseniz sizin için özel olarak hazırlanıp dekore edilmiş bir yatta mezuniyet partileri düzenliyoruz. Yiyecek ve içeceklerin teminini ve servislerinin iyi bir şekilde yapılmasını üstleniyor, mezuniyet partinizde çalınacak müzikleri istediğiniz şekilde ayarlıyoruz. Sizin getirdiğiniz cd’ler kullanılabilir, istediğiniz parçaların listesini verirseniz cd’leri biz temin edebiliriz, dilerseniz istediğiniz tarzda canlı müzik çalınmasını sağlayabiliriz; hepsi mümkün. Siz bu özel gün için kendi hazırlıklarınızı yapar, giyeceğiniz kıyafetleri ayarlar, saçlarınızı şekle sokarken biz bu ayrıntıların hepsini isteğinize uygun biçimde organize ediyoruz.

Mezuniyet partileri için kullanılacak mekânların, ister bir restoran veya bir bahçe, ister bir tekne olsun; konsepte uygun bir şekilde süslenmesini de üstleniyoruz. Parti ortamını balonlarla, çiçeklerle, sizin istediğiniz başka şeylerle süslüyor, cıvıl cıvıl bir hale getiriyoruz. Yatta gerçekleşecek mezuniyet partileri için kullandığımız teknelerde müziğin keyfini çıkarabilmeniz için gelişmiş ses sistemleri bulunmaktadır.

Mezuniyet partilerinizde müziğin daha profesyonel bir tarzda sunulması için dj de temin edebiliyoruz. Deneyimlerimizden hareketle detaylar hakkında fikir verip yardımcı oluyor, özel isteklerinizin hepsini de ayrıca dikkate alıyoruz. Güler yüzlü, donanımlı, parti organizasyonları için gereken bağlantılara sahip, eğlendirmeyi ve mutlu etmeyi, sürprizler planlayıp uygulamayı seven bir ekibiz. Gelin, en güzel mezuniyet partilerini beraber planlayalım.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER