Organizasyon Rehberi

Şirket Yemeği

Mesai arkadaşlarınızla iş hayatının rutininden, iş günlerinin gerektirdiği disiplin, yoğunlaşma ve koşuşturmadan uzak birkaç özel saat geçirmeniz işin şirket yemeği organizasyonları (da) yapıyoruz. İsterseniz güzel bir restoran veya meyhanede, dilerseniz Boğaz’a nazır özel bir tekne veya yatta; ulaşım, süsleme, servis ve müziği en iyi şekilde ayarlayarak davetlilerin ortamdan memnun ayrılmaları, şirket yemekleri organizasyonlarımız için ‘yine yapsalar da bir daha gitsek’ diye düşünmeleri için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. Ki bu bir keyif olduğu kadar bir yatırımdır da elbette, aldığı hizmetten, eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmekten memnun olan her müşteri, yeni bir müşteri veya müşteriler demektir. Bunun bilinciyle bütün organizasyonlarımızda bilinenleri uyguladığımız kadar yaratıcı olmaya, farkımızı hissettirmeye çalışıyoruz.

Sizin için düzenlediğimiz şirket yemeği etkinliğinin sonunda firmanızın adına, duruşuna yakışan bir davete ev sahipliği yapmış olduğunuzu düşünmeniz bizim çok önemli. Davetlilerinizin şirket yemekleri organizasyonlarımızda güzel vakit geçirmeleri ve evlerine memnun bir halde dönmeleri de öyle. Planladığınız yemek için davetiye bastırmayı düşünürseniz bu konuda da yardımcı olabiliriz. Yemeğin bir restoran veya meyhanede olmasını isterseniz en şık, en geniş ve lezzetli menülere sahip yerlerden oluşan bir listeyi beğeninize sunuyoruz. Özel süslemeler, masa giydirmeler, müzik, belki bu geceye özel küçük bir slayt gösterisi; ne isterseniz onu gerçekleştiriyoruz, üstelik sizin aklınıza gelmeyebilecek ayrıntıları da göz önünde bulundurarak. Sizin istekleriniz ve bizim tecrübelerimizin beraberliğiyle en güzel yemek organizasyonları ayarlanıyor, işler geçici bir süre için unutuluyor ve şık bir ortamın, kaliteli bir servisle sunulan güzel yiyecek ve içeceklerin, müziğin ve sohbetin tadı çıkarılıyor. ‘İş beklemez’ derler ama aslında uygun bir zamanda biraz bekleyebilir. Beklemelidir de. İnsanlar şirket yemekleri ve benzer organizasyonlarda gerilimlerini attıktan, yorgunluklarını unuttuktan, motive olduktan sonra ortaya daha güzel, daha başarılı işler çıkar.

Düzenlemek istediğiniz şirket yemeğini özel bir tekne veya yatta gerçekleştirmek isterseniz, biz bu konuda da tecrübeli ve donanımlı bir ekibiz. Servis edilecek ana yemeğin ne tipte olmasını isterseniz ona uygun sıcak ve soğuk mezeler, alkollü ve alkolsüz içecekler, bunları en iyi şekilde servis edebilecek servis elemanlarının ayarlanması, dilerseniz masa ve sandalyelerin en şık bir biçimde süslenmesi de verdiğimiz hizmetler arasında bulunuyor. Müzik ve ses sistemlerine sahip olan yatlarımızda şirket yemekleri sırasında isterseniz sizin uygun bulduğunuz parçalar, dilerseniz bizim seçtiğimiz konsepte uygun müzikler çalınıyor. Canlı müzik, bir gitar, keman veya bağlama ziyafeti veya bir fasıl ekibini mi tercih edersiniz? O da mümkün. Tur başlangıçları için İstanbul’un Avrupa veya Anadolu yakasındaki herhangi bir müsait iskeleyi tercih edebilirsiniz. Bütün ayrıntılar ve fiyatlar hakkında konuşmak için müşteri temsilcilerimiz günün her saatinde hizmet vermektedir.

Yukarı! © Organizasyon Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır.
Sosyal Ağlar:
FACEBOOK
TWITTER